Tusze HP 655

Seria tuszy HP nr 655 to nowość firmy HP wprowadzona wraz z drukarkami HP Ink Advantage. Drukarki z tej serii nie należą do najtańszych urządzeń, jednak w zamian otrzymujemy możliwość zakupu orginalnych tuszy w bardzo rozsądnej cenie.
Seria tuszy HP 655 składa się z 4 kartridży – 1 czarnego (HP CZ109AE) oraz 3 osobnych kolorów (CZ110AE, CZ111AE, CZ112AE)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak widać na zamieszczonej grafice koszt druku w trybie czarno-białym to zaledwie 5 groszy za wydrukowaną stronę. W takim przypadku kupowanie zamienników, czy ponowne napełnianie zużytego kartridża traci sens. Wybór drukarki korzystającej z tuszy HP 655 to naprawdę korzystny wybór.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W przypadku tuszy kolorowych HP 655 koszt druku oczywiście wzrasta, jednak w dalszym ciągu wydaje się być korzystny (szczególnie, że mamy tu do czynienia z firmą HP). Za jedną wydrukowaną stronę w trybie kolorowym zapłacimy ok 15 groszy (cały czas mamy na uwadze, że chodzi o 5% pokrycie kartki A4). Koszt wydruku zdjęcia w formacie A4 może sięgnąć nawet 3 zł.

Wszystkie tusze możemy nabyć w sklepach internetowych za cenę ok 29 zł (za jeden wybrany tusz).
Aktualne ceny tuszy HP 655 sprawdzisz tutaj

Tusze HP 655 są kompatybilne m.in. z poniższymi drukarkami:
HP Deskjet 3525 Ink Advantage CZ275C
HP Deskjet 5525 Ink Advantage CZ282C
HP Deskjet 4615 Ink Advantage
HP Deskjet 4625 Ink Advantage All-in-One CZ284C

Ten wpis został opublikowany w kategorii Tusze, Tusze HP i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.